ŁKF STARY MAJDAN

Form Łódzkiego Klubu Fantastyki STARY MAJDAN

Ogłoszenie

Zaczynamy na nowym forum!! Mam nadzieje ze to forum będzie działało równie sprawnie jak to poprzednie a nawet sprawniej dodatkowo chciałbym zapoznac was wszystkich z nową nazwa klubu STARY MAJDAN

#1 2007-06-09 21:05:22

Deviler

Władze Majdanu

Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 4
Punktów :   

Manga czyli komiks...

Właśnie mnie to nieco nurtuje... Któż z naszego wspaniałego klubu sięgał/sięga/sięgnie po obrazkowe historyjki z kraju kwitnącej wiśni? Jeśli należy do grupy środkowej to jakie tytuły spowodowały radosny banan na jego twarzy?

Co do mnie to dzielę sobie mangę(& anime ale o tym gdzie indzej) na kategorie:
Krwawa łaźnia - Hellsing, Elfin Lied...
Mechy - Gundam, Full Metal Panic!
Martial Arts - Dragonball, Ranma 1/2, Sayant Seiya, etc.
Komedie - One Piece, Shinchan, Orochuban Ebichu...
I wiele innych...

Ogólnie dużo obejrzałem/przeczytałem w swoim dość krótkim życiu. Nie wszystko było takie fajne na końcu jak na początku, ale nie zrażały mnie takie szkopuły. Zawsze znajdowałem niezwykłą wytrwałość w marnowaniu wolnego czasu


Adventure is just bad planning. - Roald Amundsen

Offline

 

#2 2007-06-16 17:36:34

Mały

Mieszkaniec Majdanu

Zarejestrowany: 2007-04-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Manga czyli komiks...

Ja się tym kiedyś trochę interesowałem, ale mang przeczytałem niewiele, bo na kupno nie miałem kasy, a przy komputerze to nie to samo ;]
Z mang najdłużej chyba czytałem Naruto, ale po bardzo fajnym początku z czasem zrobiła się z tego kicha. Trochę więcej obejrzałem anime, ale poza kreskówkami, które daaawno temu leciały na Polonii 1 albo Dragonballem w sumie też nie było tego tak wiele. Póki mnie to interesowało miałem za wolny internet
Jakby co, to polecam Trinity Blood - ma bodajże 22 odcinki.

Offline

 

#3 2007-06-16 22:13:45

FUBU

Mieszkaniec Majdanu

Zarejestrowany: 2007-04-13
Posty: 26
Punktów :   

Re: Manga czyli komiks...

Co do mang to do tej pory nie zapone czytania Dragon Ball'a o 2 w nocy pod swiatelkiem zegarka A tako niewiele przeczytalem. Bardziej anime, Gundma Wing, Gundam Seed, Gundam Seed Destiny to jest cudo Oczywiscie posiadam wszystkie epki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.supermetin2.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.fortressmu.pun.pl www.habbo.pun.pl www.zaradnych.pun.pl